Wynajem apartamentów nad morzem: Gdynia - Sea Towers, Hel - Apartamentowiec Helski
Sea Towers

Sea Towers to jeden z najwyższych kompleksów mieszkaniowych w Polsce. Obiekt ten jest nie tylko najwyższy, ale także najbardziej ekskluzywną i prestiżową inwestycją mieszkaniową w północnej części Polski.
Lokalizacja w pobliżu plaży i mariny jachtowej, kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej, stanowi dużą atrakcję, szczególnie w sezonie letnim.
Twórcy Sea Towers położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo, spokój i wygodę mieszkańców budynku. W obiekcie znajduje się do Państwa dyspozycji całodobowa obsługa recepcyjna. Apartamenty wyposażone są w zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony.
Oferowane mieszkania są najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących spokój, niezależność i prywatność. Nowocześnie i ciekawie urządzone wnętrza zapewnią Państwu wygodny pobyt. Apartamenty idealnie nadają się na krótkoterminowe, jak i długoterminowe pobyty turystyczne lub biznesowe w Trójmieście. Nie sposób bowiem przecenić niecodzienne połączenie kameralnej, domowej atmosfery z wysokim standardem i niepowtarzalnym widokiem na zatokę Gdańską i panoramę Gdyni.
Wyjątkowa lokalizacja obiektu pozwoli Państwu cieszyć się bliskością morza i korzystać z atrakcji, jakie oferuje Trójmiasto. Do plaży bowiem jest zaledwie kilka minut piechotą. Centrum rozrywki położone jest w odległości 200 metrów od kompleksu. W pobliżu jest kino, piękny Bulwar Nadmorski i Skwer Kościuszki. W niewielkiej odległości znajdują się restauracje i kluby.
Miejsce doskonale jest skomunikowane z resztą Trójmiasta (autobusy i trolejbusy kursujące przez całą dobę, w niewielkiej odległości dworzec PKP). W bliskim sąsiedztwie znajduje się przystań tramwaju wodnego, skąd można w krótkim czasie dotrzeć na Półwysep Helski (Hel, Jastarnia).

Atrakcje w Gdyni

- Skwer Kościuszki z Molem Południowym
- ORP Błyskawica oraz Dar Pomorza
- Akwarium Gdyńskie
- Bulwar Nadmorski
- Kamienna Góra, z której rozpościera się widok na miasto oraz port jachtowy
- Muzeum Miasta Gdyni
- Teatr Muzyczny
- Scena Letnia Teatru Miejskiego w Orłowie, gdzie latem wystawiane są plenerowe przedstawienia
- Klif Orłowski
- torpedownia w Babich Dołach
- molo w Orłowie
- rejs tramwajem wodnym do Helu i Jastarni

Mapa
Galeria
Kantal © 2010
Projekt i realizacja: Studio Estilo